Dela

Kontakta en säljare

Vill du veta mer om vad vi kan göra för er?

Vill du veta mer om oss eller våra tjänster och erbjudande, tveka inte att ta kontakt med en säljare på ditt närmsta kontor.

Behöver du komma i direktkontakt med någon av våra konsulter gör du det enklast genom att skicka ett e-post enligt följande format: fornamn.efternamn@kvadrat.se.

 

Management

 


Anders Eriksson

VD
anders.eriksson@kvadrat.se
073-358 36 50

Marit Barklund
Marit Barklund

Kundansvarig säljare
marit.barklund@kvadrat.se
073-360 70 07

 

 

Göteborg

 

Anna Söderlund
Anna Söderlund

VD, Kundansvarig säljare
anna.soderlund@kvadrat.se
072-200 27 21

Anna Edshage
Anna Edshage

vVD, Kundansvarig säljare
anna.edshage@kvadrat.se
070-560 55 77

 

 

Jönköping

 


Mathias Bransmo

VD
Kundansvarig säljare
mathias.bransmo@kvadrat.se
070-788 51 80


Emina Busatlija

Administrativ Affärsutvecklare
emina.busatlija@kvadrat.se
070-525 14 00

Alexander_Odegran_600x600
Alexander Odegran

Affärsområdeschef
Konsultchef
alexander.odegran@kvadrat.se
073-384 25 64

 

Linköping

 

Sara Kallblad
Sara Kallblad

VD
sara.kallblad@kvadrat.se
072-717 97 57


Camilla Collins
Camilla Collins

Kundansvarig säljare
camilla.collins@kvadrat.se
070-279 13 69


Josefin Lundmark
Josephine Lundmark
Marknadskoordinator Rekrytering
josephine.lundmark@kvadrat.se
070-816 06 03

 

Christian Berger
Christian Berger

Affärsområdesansvarig Management Rekrytering
christian.berger@kvadrat.se
070-877 04 09


Håkan Deblén

Kundansvarig säljare
Rekrytering
hakan.deblen@kvadrat.se
072-451 60 10

 

Norrköping

 

Sara Kallblad
Sara Kallblad

VD
sara.kallblad@kvadrat.se
072-717 97 57


Camilla Collins
Camilla Collins

Kundansvarig säljare
camilla.collins@kvadrat.se
070-279 13 69


Josefin Lundmark
Josephine Lundmark
Marknadskoordinator Rekrytering
josephine.lundmark@kvadrat.se
070-816 06 03

 

Christian Berger
Christian Berger

Affärsområdesansvarig Management Rekrytering
christian.berger@kvadrat.se
070-877 04 09


Håkan Deblén

Kundansvarig säljare
Rekrytering
hakan.deblen@kvadrat.se
072-451 60 10

 

Malmö

 

 

 


Helen Asklund

VD, Rekrytering
helen.asklund@kvadrat.se
072-547 17 90


Göte Nilsson

vVD, Kundansvarig säljare
gote.nilsson@kvadrat.se
070-875 10 25

 

Stockholm

 

 


Anders Eriksson

VD

anders.eriksson@kvadrat.se
073-358 36 50

Isac Hellwig
Isac Hellwig

Kundansvarig säljare
Bransch: Digitala tjänster
isac.hellwig@kvadrat.se
070-722 05 57


Henrik Widström

Kundansvarig säljare
Bransch: Offentlig sektor
henrik.widstrom@kvadrat.se
070-276 44 68

 


Anna Bohlin Archer

Kundansvarig säljare
Bransch: Bank, Finans, Försäkring
anna.bohlin@kvadrat.se
070-370 53 63

Marit Barklund
Marit Barklund

Kundansvarig säljare
Bransch: Offentlig sektor

marit.barklund@kvadrat.se
073-360 70 07


Anne-Li Appelberg
Kundansvarig säljare
Bransch: Bank, Finans, Försäkring
anne-li.appelberg@kvadrat.se
073-398 81 59

 


Sara Ljung

Kundansvarig säljare
Bransch: Digitala tjänster
sara.ljung@kvadrat.se
073-600 37 25


Carolin Mihic

Kundansvarig säljare
Bransch: Offentlig sektor
carolin.mihic@kvadrat.se
070-444 49 41

sebastian_600x600
Sebastian Monadjemzadeh

Rekrytering

sebastian.monadjemzadeh@kvadrat.se
073-961 31 71

 

Sundsvall

 

 


Lars Markström

VD
Kundansvarig säljare
lars.markstrom@kvadrat.se
070-389 38 38


Malin Jönsson

vVd, Rekrytering
Kundansvarig säljare
malin.jonsson@kvadrat.se
070-333 03 03

 

 

Örebro

 

Johan Nordkvist
Johan Nordkvist

VD
Kundansvarig säljare
johan.nordkvist@kvadrat.se
070-601 57 35


Marianne
Marianne Wallgren

Kundansvarig säljare Rekrytering
marianne.wallgren@kvadrat.se
070-772 03 60

 

 

Borlänge

 

Johan Nordkvist
Johan Nordkvist

VD
Kundansvarig säljare
johan.nordkvist@kvadrat.se
070-601 57 35


Marianne
Marianne Wallgren

Kundansvarig säljare Rekrytering
marianne.wallgren@kvadrat.se
070-772 03 60